Co robimy jako Instytut Beatboxu?

Warsztaty dla szkół

Beatbox jako narzędzie do zapoznania uczniów z muzyką, rytmem. Doskonały jako wsparcie logopedii, poprawia dykcję i oddychanie. Współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i ośrodkami kultury.

Warsztaty dla grup wykluczonych

Beatbox jako muzyka bez języka i granic, oparta na ekspresji i pozwalająca rozładować emocje w zdrowy i kreatywny sposób. Organizujemy warsztaty i współpracujemy z innymi, aby pomagać.

Bitwy beatboxowe

Beatbox jako zdrowe współzawodnictwo, szacunek dla innych, wspólne wzrastanie w atmosferze wzajemnego wsparcia. Organizujemy Mistrzostwa Polski i wspieramy innych organizatorów.

Materiały edukacyjne

Beatbox jako metoda kształcenia muzycznego, odkrywanie piękna i różnorodności muzyki, formowanie charakteru poprzez regularną praktykę. Tworzymy bezpłatne materiały edukacyjne.

Bitwy beatboxowe – Polish Beatbox Battle

Naszym corocznym projektem jest Polish Beatbox Battle, czyli beatboxowe mistrzostwa Polski. W 2024 roku zorganizowaliśmy 20. edycję tych zawodów! To najważniejsze wydarzenie beatboxowe w kraju, okazja do spotkania najlepszych beatboxerów, nawiązania ciekawych kontaktów i złapania potężnej dawki inspiracji na cały rok! 4-dniowy Festiwal „Głośno i Wyraźnie 2024” odbył się 4-7 lipca 2024 w Terminalu Kultury Gocław w Warszawie!

Strona dedykowana PBB to www.polishbeatbox.com

Warsztaty dla grup wykluczonych

Beatbox jako muzyka bez języka i granic, oparta na ekspresji i pozwalająca rozładować emocje w zdrowy i kreatywny sposób. Organizujemy warsztaty i współpracujemy z innymi, aby pomagać młodym ludziom odnaleźć sprawczość poprzez muzykę i ekspresję wokalną. Dużą zaletą warsztatów beatbox jest to, że uczestnicy nie muszą kupować sprzętu – wszystkie instrumenty mają prosto pod nosem!

W tym roku zorganizowaliśmy m.in. warsztaty w świetlicach środowiskowych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, warsztaty dla niewidomych i słabowidzących w Domu Otwartym, warsztaty dla młodzieży migranckiej z Ukrainy w Spoko Cafe. Zobacz ile radości przyniosły uczestnikom!

Jeśli prowadzisz dom dziecka, świetlicę środowiskową, miejsce wsparcia dla dzieci i młodzieży z grup wykluczonych – daj znać, podziałamy razem!